ISO 9001
ISO 9001

Стандарти серії ISO 9000 містять рекомендації та інструменти для компаній та організацій, які хочуть, щоб їх продукція та послуги постійно відповідали вимогам замовника, а якість постійно покращилася.

ISO 9001:2015 встановлює критерії системи менеджменту якості та є єдиним стандартом серії, за яким можна здійснити сертифікацію (хоча це не обов’язкове вимога). Він може бути використаний будь-якою організацією незалежно від сфери діяльності. Насправді, існує більше одного мільйону підприємств та організацій у більш ніж 170 країнах, сертифікованих відповідно до ISO 9001:2015.

Даний стандарт заснований на ряді принципів управління якістю таких – як орієнтація на клієнта, мотивація і залучення вищої керівництва, процесовий підхід і постійне вдосконалення. Застосування ISO 9001:2015 гарантує, що клієнти отримують високоякісні товари та послуги, які в свою чергу сприяють отримання прибутку компаніями.

Застосування ISO/TS 9002 дозволяє організаціям максимізувати прибуток завдяки застосуванню системи менеджменту якості: підвищити ефективність та покращити взаємозв’язок із покупцями і поставити чіткі бізнес-завдання. Предоставлені детальні настановидо стандарту, дозволяють користувачам правильно інтерпретувати та застосовувати вимоги для отримання максимальної вигоди. ISO/TS 9002 не містить додаткових вимог, але дає приклади того, як організації можуть застосовувати ISO 9001 найбільш ефективно.

Внутрішні вигоди впровадження стандарту ISO 9001

  • Результативне та ефективне досягнення запланованих результатів.
  • Можливість управління взаємодіями і взаємозв’язками процесів в системі і, як наслідок, поліпшення діяльності організації в цілому.
  • Гарантії забезпеченості процесів ресурсами і управління ними належним чином.

Зовнішні вигоди впровадження стандарту ISO 9001

  • Здатність постійно постачати товари та послуги, що відповідають вимогам споживачів.
  • Підвищення довіри клієнтів.
  • Можливості виходу на нові, в тому числі міжнародні, ринки, розширення вже існуючих ринків збуту.
  • Додаткові переваги при участі в важливих тендерах.